Відпочинок в Карпатах взимку

Карпати гарні в будь-який час року і зима не виняток, навіть навпаки. Сніг і сонце! Саме зимовий відпочинок може бути більш насиченим і активним, адже крім краси пейзажів і цілющого повітря тут прекрасні можливості для катання на лижах і сноубордах.

Ми знаходимося поруч з гірськолижним курортом Красія, тут є умови як для професійних спортсменів, так і для початківців, є цілинні схили для любителів екстремального спуску і обладнані – для любителів покататися з комфортом.

Після дня на свіжому повітрі, пропонуємо посидіти біля каміна, зробленого справжніми майстрами, попити чай на травах, зібраних на схилах гори.

Важливим фактором є і ціна зимового відпочинку. З огляду на, що якість обслуговування з кожним роком все краще, ціни дуже вигідно відрізняються від закордонних курортів. Можна знайти варіант зимового відпочинку для будь-якого бюджету.

Але зима у нас – це не тільки катання. Ніде не можна зустріти Різдво або Новий рік так, як в Карпатах. Унікальні страви багатонаціональної кухні, красиві традиції, оригінальні напої, привітність господарів – ось що зробить зимовий відпочинок в Карпатах незабутнім.

Call Now Button