Відпочинок в Карпатах влітку

Хто з нас не хоче спокою і усамітнення, оздоровлення, і бажано щоб все це “в одному флаконі”? І така можливість є!

Саме приватний відпочинок в Карпатах влітку дозволить задовольнити здавалося б найрізноманітніші вимоги. Природа Карпат не зрівняється ні з чим, повітря тут чисте і прозоре, вода в струмках холодна і свіжа, а величні гори простягаються усюди, куди б не кинув погляд. Дуже часто зустрічаються джерела з мінеральною водою. Проводиться величезна кількість фестивалів. Тому літній відпочинок в Карпатах завжди незабутній і Напонім найкращими емоціями і чувствамаі.

До нас їдуть і любителі спокійних прогулянок, і веселі компанії, і сім’ї і любителі активного і навіть екстремального відпочинку. Для всіх знайдеться що запропонувати. Мальовничі стежки серед лісів і полонин, рибалка на форель і коропа, екскурсії по природних і рукотворних пам’ятках, спуск по гірських річках – не перелічити всіх можливостей для літнього відпочинку.

І не дивно, що наші гості завжди залишають схвальні відгуки. Адже до всіх переваг додається ще одне – ціни на відпочинок влітку в Карпатах більш ніж прийнятні. При цьому зберігається висока якість обслуговування, а також комфорт і зручності при проживанні.

Call Now Button